Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor!

2 posters

Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor! Empty Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor!

Mesaj tarafından Rosalie (: Paz Şub. 06, 2011 3:20 pm

Kristen, ailesinin kızlarının şov dünyasında kariyer yapması fikrine karşı olduklarını açıkladı.
Bir İngiliz gazetesine konuşan Kris, ailesinin " sahne annesi" olmak istemediklerini söylediklerini aktardı. Babasının bir yönetmen olduğunu ve "Tanrım çocuğum bunu yapmasın" dediğini söyledi...

"Ailem bu konuda pek hevesli değildi, ben de bir kaç denemeye girmenin fena fikir olmadığını düşünüyordum, çalışmam gerektiğini düşünmüştüm." dedi. Yaklaşık bir yıl boyunca düzgün bir rol alamadığını belirten Kris, son seçmeye kadar neredeyse tükenmiş olduğunu söyledi...

Annesinin "Bu seçme son, başkasına gitmek zorunda değilsin" dediğinde bu filme kabul edildiğini anlattı...

Kristen ayrıca modayla ilgilenmediğini, modanın hayatında pek yer tutmadığını da belirtmiş...

kaynak:ShowBiz Spy
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com

Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor! Empty Geri: Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor!

Mesaj tarafından Seher_Ashley Paz Şub. 06, 2011 9:15 pm

olsun olsun .D
Seher_Ashley
Seher_Ashley
°•.♥Co-Admin°•.♥
°•.♥Co-Admin°•.♥

Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor! Empty Geri: Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor!

Mesaj tarafından Rosalie (: C.tesi Şub. 26, 2011 6:19 pm

Kris'in ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemiyor! 973973
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com