Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Moon Çekimleri

New Moon Çekimleri Empty New Moon Çekimleri

Mesaj tarafından Rosalie (: Paz Şub. 06, 2011 1:14 pm

New Moon Çekimleri 38640025

Summit Entertainment stüdyosu bugün resmen New Moon'un çekimlerine başlandığını ilan etti.Film Twilight'ın devamı olacak.
Film, yazar Stephenie Meyer'ın Twilight dizisinin ikincisi olan New Moon'u konu alacak.
İlk film olan Twilight bu haftasonu tiyatrolarda yerini aldı.

Meyer belirtti: "Ben herhangi bir yazarın, benim Summit Entertainment'le ve yapımcılarıyla olan iyi ilişkilerim ve samimiyetime sahip olacağını sanmıyorum.Ben New Moon'da onlarla tekrar çalışmaya başladığım için heyecanlıyım."

Senaryo şimdiden Twilight'ın devamı için bitirldi bile.

Robert Pattinson şimdiden iki film için anlaşma imzaladı.

Alacakaranlık gişe rekorları kırarken Summit Entertainment ilk defa New Moon'u resmen açıkladı.

"saplantılı bir vampir aşkını anlatan" Alacakaranlık gençler tarafından ilgiyle izleniliyor.Film Cuma günü $ 35.7 milyonu kazandı, Perşembe gece yarısıda $ 7 milyon dahil.

Hayranlar daha fazla beklemek zorunda kalmayacak.Stüdyo şimdiden devamlı ileri hareket ediyor.Senarist Melissa Rosenberg New Moon ve Eclipse için anlaşmayı imzaladı.Robert Pattinson New Moon'un çekimlerine hazır olduğunu söyledi.

New Moon'un senaryosu şimdiden bitmiş.

Aktörler New Moon'un iyi bir gişe hasılatı yapmasına bakıyorlar.
Twilight hala gişe rekorları kırıyor.Filmin yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart yapacak mı? Her biri Stephenie Meyer'ın dört dizisinden oluşan kitabın ilk filmi için 2 milyon dolar aldılar.

New Moon'un üretime konulduğu düşünülürse herbirinin 12 milyon dolar alacağı gözüküyor.
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com

- Similar topics