Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries

2 posters

Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries Empty Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries

Mesaj tarafından Seher_Ashley Çarş. Şub. 09, 2011 12:36 pm

Güzeller güzeli Leydi Regina Tremaine öyle çok erkeği reddetmişti ki sonunda 'acıması olmayan kadın'

olarak anılmaya başlamıştı.Aslında kimseyle evlenememesinin nedeni,geçmişinde karanlık bir sır olmasıydı.Ancak Regina,

erkek kardeşinin,Louise North ile flört etmesinde bir sakınca görmüyordu.Louisa'nın kötü şöhrete sahip ağabeyi ne

kadar karşı çıkarsa çıksın,bu ilişki yaşanmalıydı.Marcus North,kadınlara düşkünlüğüyle tanınan bir Prens'in gayri meşru

oğluydu.Onun da kasvetli sarayına kapattığı kadınlara kötü davrandığı söyleniyordu.Yıllarca toplum tarafıdan dışlanan

ve kendini evine adeta hapseden Marcus,Leydi Regina'nın kardeşiyle ilgili teklifini kabul ederken,belki de hayatının riskini göze alıyordu.Güzel ve çirkinin aşkı yüzyılın skandalı olabilir miydi.

''Aslında durumu anlayabiliyordu.Kadın ne derse desin,kız kardeşinin adamla konuşması için Foxmoor'un kendisinin

gönderdiğine hiç şüphe yoktu.Daha önce de Ejderha'yı uysallaştıracağını düşünerek güzel kadınlar göndermişlerdi.Ama

bu bakire dilber hepsinden cesur çıkmıştı.Hiçbir kadın,Marcus hakkında çıkarılan onca dedikoduya kulak asmadan onun

çalışma odasına dalmaya cesaret edemezdi.Ama kadının zekası ve gözü pekliği dillere destandı.Öyle ki ona Cahucer'in

kalpsiz bir kadını betimlediği şiirinden esinlenerek 'acıması olmayan kadın' adını vermişlerdi.Foxmoor kardeşini bu yüzden

göndermişti.Marcus bunu aklından çıkarmasa iyi ederdi.Bu kadın tam bir belaydı...
Seher_Ashley
Seher_Ashley
°•.♥Co-Admin°•.♥
°•.♥Co-Admin°•.♥

Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries Empty Geri: Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries

Mesaj tarafından Rosalie (: Çarş. Şub. 09, 2011 3:53 pm

teşekkürler canım 	 Bir Prense Aşık Oldum - Sabrina Jeffries 973973
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com