Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick

Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick Empty Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick

Mesaj tarafından BitterSweet_14 Çarş. Şub. 09, 2011 12:28 pm

Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick 34sjd5v

Nora grey için aşık olmak planın bir parçası değildi. Okulundaki hiçbir çocuğu çekici bulmamıştı. En iyi arkadaşı Vee'nin ona erkekleri itelemesine rağmen. Patch gelene kadar değil. Onun gülümsemesi ve bakışlarında onun içini görebilmesiyle nora iyi yargılama yetisine rağmen ona aşık oldu. Ama birkaç ürkütücü olaydan sonra nora kime güveneceğini bilemiyor. Patch nora neredeyse orada gibi görünüyor ,ve onu en iyi arkadaşından bile daha iyi tanıyor.Nora patch'in kollarına düşmelimi yoksa ondan kaçıp saklanmalımı bilemiyor .Ve birkaç cevap aramayı denediğinde gerçeğin patch'in ona hissettirdiğinden daha fazla ürkütücü olduğunu anlıyor.

nora ölümsüzler ve düşen melekler arasındaki kadim savaşın ortasında kalıyor.ve işler taraf seçmeye geldiğinde ,yanlış seçim hayatına mal olabilir....

Kitap çok heyecanlı,gerilimli,ve ilgi çekici. Yapış yapış bir aşk hikayesi değil en başta. tehlikeli ve kime güveneceğinizi bilemiyorsunuz. nora'nın kankası Vee'ye sinir olduğumu ve ondan nefret ettiğimi belirtmeliyim 	 Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick 570975 Düşmüş meleklerle ilgili gizemli bir hikaye. tavsiye ederim. Devam kitabıda sonbaharda çıkıyormuş. Devam kitabının adı Cressendo

D&R'de yabancı kitaplarda orjinal varmış. ciltlisi 16 küsür TL çevirisi varmı anlamadım yok sanırım ben bulamadım.

2. kitap "Crescendo"

Fısıltı (Hush hush) - Becca Fitzpatrick Crescendocover

hush hush(türkçesi sus) 'ın 2. kitabı Crescendo (seslerin yükselmesi) 'nun kapağı bugün denver'da bir festivalde tebeşir sanatçısı laurie maves tarafından kaldırıma çizilerek yayınlanmış oldu. Kapağın ogjinal hali yakında yayınlanacak. oldukça başarılı bence
BitterSweet_14
BitterSweet_14
°•.♥Süper Moderatör°•.♥
°•.♥Süper Moderatör°•.♥