Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekin [Moderatör]

2 posters

Ekin [Moderatör] Empty Ekin [Moderatör]

Mesaj tarafından BitterSweet_14 Salı Şub. 08, 2011 5:05 pm

Öncelikler buraya yazdığım yazıyı okuyup beni tanıyacağını düşünürsen yanılırsın. Laf olsun torba dolsun diye boş boş karalayacağım bişeyler.

13 yaşındayım. Bunu neden böyle cart diye söyledin dersen nick imi görüp 14 yaşında mısın diye soranları biliyorum. Lütfen böyle bir yanılgıya düşmeyelim düşürmeyelim

Doğum günüm 16 Eylül bu arada Kutlayın ha

Doğma büyüme İstanbul'luyum. Memleket sevgisi işte katlanıyoruz Ha bu arada adımı söylemedim. Anlamaman için dünyanın en salak kişisi olman gerekiyor Kim bizim istede bulunmaz öğlesi

Fiziksel özelliklerime gelirsek boşverin beni Görüp ne yapacan? Görücüğe çıkmıyoruz ya

Kişisel özelliklerim ise "bir ben var ki benim içimde benden öte benden ziyade" ahhh boşversene

Okul hayatım çok monoton. Yani öğle arka sıradakiler, hayat bilgisi gibi sürekli aksiyon yaşamıyoruz. Varsa öğle bir okul bulun alnınızdan öpeğim sizi

Ders çalışmam pek. Yalan değil şimdi doğruları konuşalım Hani borç kapıya dayanır ya ben sınavdan önceki gün bile çalışmam Sınav günü 5,10 dakika baka rgirerim. Derslerim fena değil. Bu sene gelişme var derste ders dinliyorum İlk dönem taktir aldım ama 2 im vardı O kadar da arkalarından atıptutarım öğretmenlerin Ha bu arada inşallah aranızda öğretmen yoktur

Allah için dobrayımdır Neden iyi bişey gibi dediğsem artık Yani bana bişey yapana ben bin çektiririm derler ya o bende yok sinirimi her kimse artık yüzüne yüzüne söyler tüm pis kirli çamaşırlarınıda etrafa yayarım Benim suçum yok genetik.

Hobilerim, film seyretmeyi severim. Müzik dinlerim. Yabancıların her türlüsünü. Türkçe olarakta Candan Erçetin hayranıyım Bol bol kitap okurum. Kitap okumak iyidir. Siz de okuyun. Ha bana bir yararı var mı yok Neden bize oku diyosun diyosan ben ilgincim belki sizde işe arar diye söyledim

Destan yazardımda daha Elim yoruldu Resim koydum o fiziksel özellik kısmını es geçmiştim ya görsel olarak anı yaşayın istedim Ekin [Moderatör] 973973
BitterSweet_14
BitterSweet_14
°•.♥Süper Moderatör°•.♥
°•.♥Süper Moderatör°•.♥

Ekin [Moderatör] Empty Geri: Ekin [Moderatör]

Mesaj tarafından Rosalie (: Salı Şub. 08, 2011 5:53 pm

hoşgeldin ekin'cin umarım forumda uzun süre kalırsın Ekin [Moderatör] 973973
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com