Twilight Fan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud

2 posters

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud Empty Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud

Mesaj tarafından BitterSweet_14 Salı Şub. 08, 2011 1:09 pm

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud 6tcqhl

Gösterim tarihi: 24.Eylül.2010
Yönetmen: Burr Steers
Oyuncular: Zac Efron , Amanda Crew , Kim Basinger , Chris Massoglia , Augustus Prew
Dil: İngilizce
Tür: Dram, romantik

Konusu
Charlie, erkek kardeşi Sam'in ölümünü bir türlü atlatamamaktadır. Onun ölümünden duyduğu suçluluk duygusu, Charlie'yi kardeşine en yakın olacağı mekana götürür. Charlie, yasını bundan böyle mezarlıkta çalışarak atlatacaktır. Kader onu mucizenin gerçekleşeceği yere kendi ayakları ile götürmüştür, Charlie kardeşi Sam ile yeniden karşılaşır.

Her gece mezarlıkta Sam ile buluşan Charlie'nin hayatına Tess'in girmesi, tüm dengeleri değiştirecektir. Charlie ya gerçek hayatı seçecek ya da kardeşi Sam ile fantastik dünyasında yaşamayı tercih edecektir.

PS: Zac'i fazla sevmezdim ve arkadaşımın ısrarıyla girdim filme. Ama Zac bu filmde bambaşka. Sanki çocuksu tavırlarını yitirmiş gibiydi. Kardeşi Sam öldüğünde de gözlerim doldu, yanımda arkadaşım olmasa ağalayacaktım.
Zor tuttum kendimi. İzlenmesi gerekir diye düşünüyorum. Benim puanım 8/10
BitterSweet_14
BitterSweet_14
°•.♥Süper Moderatör°•.♥
°•.♥Süper Moderatör°•.♥

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud Empty Geri: Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud

Mesaj tarafından Rosalie (: Paz Mart 06, 2011 7:31 pm

oo zac efron da varmış 	 Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud 973973
Rosalie (:
Rosalie (:
♥°•Admin °•.♥
♥°•Admin °•.♥

https://twilight-fan-tr.yetkin-forum.com

- Similar topics